Program partnerski

Z myślą o agencjach reklamowych i drukarniach stworzyliśmy program partnerski, nagradzający za stałą współpracę dodatkowymi rabatami na cały asortyment.

Ponadto oferujemy możliwość wysyłki kurierskiej prosto do Twojego Klienta bez oznaczeń naszej firmy na liście przewozowym. Nadawcą paczki pozostaje Twoja firma a odbiorcą Twój Klient.

Uczestnictwo w naszym programie partnerskim nie wyklucza możliwości korzystania z programu lojalnościowego, w którym za zebrane punkty PREMIUM możesz opłacać kolejne zamówienia.

Dla naszych rzetelnych Klientów udostępnimy także kredyt kupiecki.

Jeżeli Twoja firma działa w branży reklamowej podczas rejestracji w naszym systemie zaznacz opcję dotyczącą chęci uczestnictwa w programie partnerskim. Po weryfikacji przesłanych dokumentów otrzymasz potwierdzenie o dołączeniu do naszego programu partnerskiego. Jeżeli masz już aktywne konto w systemie, skontaktuj się z nami w sprawie chęci uczestnictwa w programie partnerskim. W przypadku pozytywnej weryfikacji otrzymasz stały rabat na cały asortyment dostępny w ulotki.pl.
Nie wiesz co wybrać? Zadzwoń: telefon12 415 15 16 telefon535 ULOTKI
Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki.