Program PREMIUM

Robiąc zakupy w drukarni internetowej ulotki.pl oprócz najlepszych cen otrzymujesz punkty w programie lojalnościowym PREMIUM.

Zebrane na Twoim indywidualnym koncie punkty PREMIUM możesz wykorzystać do opłacenia kolejnych zleceń.


Zasady są proste: za każdą wydaną złotówkę brutto otrzymujesz 1 punkt PREMIUM. 1 punkt PREMIUM podlega wymianie na 0,02 zł brutto do wykorzystania w naszym sklepie. Warunkiem naliczenia punktów jest samodzielne złożenie zamówienia na stronie ulotki.pl i opłacenie go przedpłatą przed jego realizacją. Użycie kodu rabatowego wyklucza naliczanie punktów PREMIUM.

Z otrzymanych punktów możesz skorzystać po 14 dniach od daty zakończenia zamówienia, do którego zostały naliczone. Do tego momentu punkty będą miały status: naliczone.

Nie musisz dodatkowo zapisywać się do programu. Już od pierwszego zamówienia punkty PREMIUM gromadzą się na Twoim koncie. Punkty nie tracą ważności i nie podlegają wymianie na gotówkę.

Zarejestruj się w naszym systemie zamówień on-line i zacznij zbierać punkty w programie lojalnościowym PREMIUM. W panelu Klienta możesz sprawdzić stan Twojego konta punktowego.
Nie wiesz co wybrać? Zadzwoń: telefon12 415 15 16 telefon535 ULOTKI
Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki.