Naklejki

Informacje o produkcie
Oznaczanie produktów nazwą i logiem marki to bardzo częsty zabieg przede wszystkim w branży gastronomicznej, ale nie tylko. Bardzo przystępną metodą oznaczania produktów są naklejki. Naklejki są szybkie i proste w obsłudze, w dodatku umieścić je możemy wszędzie tam, gdzie będziemy uważali to za stosowne. Naklejki nie tylko będą świetną reklamą, ale również zapewnią nam rozpoznawalność marki.

Naklejki mogą pełnić rolę etykiet za pomocą, których w łatwy sposób spersonalizujemy nasze produkty. Zobaczyć, zainteresować się, zapamiętać, taka powinna być reakcja ludzi na nasze naklejki, a co za tym idzie, na nasze produkty, dlatego musimy pamiętać o tym by umiejętnie je rozmieszczać i by ich treść była łatwa i czytelna dla odbiorców.

Prowadzimy druk naklejek zarówno w druku offsetowym jak i cyfrowym, w zależności od wymagań klientów. W obu przypadkach końcowa naklejka zostanie wydrukowana na papierze samoprzylepnym o gramaturze 80g/m2 matowym lub błyszczącym. Nasze naklejki posiadają mocny klej, dlatego nie odklejają się zaraz po ich przyklejeniu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Pliki do pobrania

Nie wiesz co wybrać? Zadzwoń: telefon12 415 15 16 telefon535 ULOTKI
Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Możesz wyłączyć ten mechanizm w dowolnym momencie w ustawieniach przeglądarki.